Protože se na nás obracíte s dotazy, jak to tedy bude s letošním táborem, tak tedy vězte, že letošní tábor připravujeme a nedojde-li k zásadním obratům, tak i bude v plánovaném termínu 4.-18.7.2020.
Nicméně letošní rok bude mít svá specifika, která bude třeba akceptovat, celou řadu z nich se dozvíte také v přihlášce, ale zatím stručný přehled:

– přihlášky – budou ke stažení z webu od pondělí, případně na žádost rozešleme emailem, odevzdání přihlášek je striktně do 14.6.2020, kapacita tábora je omezena na 36 dětí. Prosíme však přihlášky co nejdříve zpět, ať máme představu o počtech tábořících. Úhradu provést do 30.6.2020.

– prohlášení o bezinfekčnosti bude zveřejněno později, nejpozději týden před táborem po ujasnění požadavků MZ, zároveň zveřejníme i tradiční pokyny k doporučenému vybavení táborníků, které bude adekvátně upraveno stávající situaci.

– potvrzení od lékaře nesmí být starší než z 1.6.2020, případně se může datum změnit dle požadavků MZ ( hovoří se i termínech “ ne starší 14 dnů“).

– vzhledem k značnému nárůstů cen potravin a zvýšeným nákladům v souvislosti s hygienickými opatřeními a požadavky bude letos cena tábora 3 200 Kč

– během konání tábora nebude možné dítě navštívit, na tábořiště bude striktně zakázán vstup všem osobám mimo účastníků tábora, bude zakázáno dovážet potraviny a jídlo, atd.

– důležitá informace – dle nařízení MZ – potvrzená nákaza covid-19 na táboře znamená ukončení tábora. Pravděpodobnost výskytu nákazy na táboře je podle stávajících čísel sice malá, ale samozřejmě je reálná. Případné zrušení tábora bude vyžadovat osobní vyzvednutí si účastníka rodičem či jiným zástupcem. Případné storno podmínky budou upřesněny v přihlášce tábora.

– i když si to nikdo z nás nepřeje, počítejte prosím také s variantou, že jako pořadatelé si vyhrazujeme právo v krajním případě (např. výrazné zhoršení epidemiologické situace, uvalení preventivní karantény na členy vedení tábora, zásadní změna podmínek pro pořádání táborů, apod.) zrušit tábor kdykoliv před jeho zahájením.

0 Comments

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *