Omlouváme se za delší odmlku a prodlení, ale situace na bojišti se mění každým dnem. Snad už jsou požadavky pro letní tábory konečné, takže jsme připravili veškeré podklady a dokumenty, které potřebujete jako účastníci tábora. Ve dvou souborech jsou zde uloženy 4 dokumenty:

 

1.  Pokyny pro účastníky – zde najdete veškeré údaje týkající se odjezdu, návratu dětí, povinného, doporučeného a zakázaného vybavení … Prosím letos všechny, aby si pokyny pročetli, je tam celá řada vyžádaných a nezbytných změn…. Samozřejmě, došlo i na populární roušky, nezapomeňte dětem 2-3 přibalit, třeba kvůli návštěvě lékaře, případné karanténě apod.

2. Formulář pro dětského lékaře k „Posouzení zdravotní způsobilosti dítěte k účasti na letním táboře“. Lze využít buď tento formulář nebo každý pediatr má standartně svůj dle platné vyhlášky MZ.

 

Nechte pro děti prosím vystavit nové potvrzení dle pokynů v přihlášce. Stanovisko Ministerstva zdravotnictví a hlavní hygieničky k požadavkům na datum vystavení potvrzení je sice „doporučující“, ale výklad se mění co týden. Takže i když platnost posudku o zdravotní         způsobilosti  je v v § 9 odst. 3 zákona č. 258/2000 Sb. a pozdějších předpisech stanoven na dva roky, doneste  letos prohlášení nové s aktuálním datem po 1.6.2020.

3.  Prohlášení o bezinfekčnosti – je letos výrazně rozsáhlejší, je zpracováno dle požadavků „Hygienicko-protiepidemická opatření pro zajištění sezóny letní dětské rekreace 2020“ a mimo jiné obsahuje požadavek na FUNKČNÍ kontaktní údaje pro případ bezodkladného návratu dítěte   z tábora. DATUM PODPISU MUSÍ BÝT DATUM SKUTEČNÉHO NÁSTUPU DÍTĚTE NA TÁBOR!!!

4.  Zdravotní dotazník – zde mohou rodiče vyplnit specifika ke zdravotnímu stavu, stravování a TAKÉ DÁVKOVÁNÍ LÉKŮ, které dítě bere

 

Doufáme, že se jedná o finální stav a nic se nebude měnit. Je to letos trochu papírově náročnější a hektičtější, ale musíme se s tím nějak poprat všichni.

Znovu připomínáme, že bez potvrzení od lékaře a prohlášení o bezinfekčnosti nebude dítě přijato na tábor. Stejně tak je podmínkou, že dítě musí být řádně očkováno!

 

pokyny pro ucastniky a potvrzeni lekare ke stažení zde

prohlaseni o bezinfekčnosti a zdravotní dotaznik ke stažení zde

 

Díky za spolupráci a těšíme naviděnou 4. července při odjezdu na tábor…..

0 Comments

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *